REKOLEKCJE ADWENTOWE 2018   par Św Rocha w Jazgarzewie  Hasło roku  duszpasterskiego 2018/2019 "W MOCY  BOŻEGO DUCH "

Rekolekcje  prowadzi Ks Jarek Gąsiorek
 Rozpoczęcie SOBOTA  15  grudzień 2018r  godz.18.00
NIEDZIELA 16 GRUDZIEŃ  godz 7.30 , godz. 9.15, godz.11.45-dzieci  , godz 18.00- młodzież Pęchery  kaplica godz 8.00                   
PONIEDZIAŁEK  17 grudzień ,w Jazgarzewie: godz 9.15 , 17.00 dzieci 18.00-młodzież  i 19.00-dorośli            Pęchery   godz. 11.00     Łbiska-szkoła życia14.00                                Robercin-kaplica sióstr Rodziny Marii  godz.16.00  
WTOREK 18 grudzień  DZIEŃ SPOWIEDZI  8.30 do 10.30 i od 15.30 do godz.18.30  i o 19.00-nabożeństwo pokutne w parafii i spowiedź   
 Msze św z nauką  o godz  9.15,  18.00-młodzież i 19.00- dorośli
w  Pęcherach  godz 11.00
Łbiskach godz  14.00  
Robercinie  godz 16.00   Jazgarzew dzieci  godz 17.00
ŚRODA 19 grudzień zakończenie Rekolekcji
Jazgarzew godz 9.15 ; 17.00-dzieci 18.00  Te Deum i 19.00-zakończenie rekolekcji Pęchery  godz 11.00
Łbiska  14.00 dzieci , Robercin godz.16.00 ,

KOLĘDA PARAFII SW. ROCHA W JAZGARZEWIE 2018/2019 r. dni powszednie od godz. 15.00 do 21.00 w soboty od 9.00  Prosimy o przygotowanie wody święconej, kropidła, krzyżyka, świec i Pisma Św. Dzieci prosimy o przygotowanie zeszytów od religii, prosimy aby na kolędzie była obecna cała rodzina

PROGRAM KOLĘDY 2018/2019// zaraz pierwszy dzień po świętach/
27.12 czwartek . od 15.00 Łoś- ul .Spółdzielcza, ul. Puszczyka, ul. Skowronków, ul. Słowików, ul Sikorki, ul.Sosnowa. ul.Zielona, ul.Biała, ul.Sowia
28.12 piątek od 15.00 Łoś-ul.6 Września, ul.Kwiatowa, ul.Leśna, ul.Kuropatwy ul. Zajęcza
      29.12 sobota od 09.00 Łoś- ul.Prażmowska, Al. Gwiazd , Al. Cykady, Al. Lipowa, Parkowa, Kalinowa
02.01 środa .od 15.00 Łoś-ul.Podleśna.,ul.Kukułki.,ul.Sołecka.,     
ul.Tarczyńska
03.01 czwartek .od 15.00 Łoś-ul.Ogrodowa, ul.Sadowa, ul.Sarenki, ul.Polna, ul.Chabrowa, ul.Wiatrowa, , ul.Bażańcia,- i wszystkie nowe ulice
04.01 Pierwszy piątek  kolęda od godz 15.00 .NOCNA ADORACJA WIECZÓR UWIELBIENIA O GODZ 22. Bogatki- ul.Królewska,nr parzyste, ul. Pierwiosnków i ul 
      05.01 Pierwsza sobota . Msza sw o godz 8.00 , kolęda od 10.30 Bogatki- ul. Królewska, nr nieparzyste, od nr 1 do nr 149 włącznie
07.01 poniedziałek .od 15.00 Bogatki- ul.Anemonów, ul.Malwy, ul.Azalii, ul. Werbeny, ul.Szafirków, ul.Zawilców, ul.Słoneczników, pozostałe rodziny z ul Królewskiej, ul. Modraszki,  z ul Książecej ,ul.Polnych Maków, ul Królewska od nr 153 do 187 i nowe ulice / prosimy o telefon/
08.01 wtorek od 15.00 Mieszkowo- ul.Malinowa, ul.Malinowy Gaj, ul.Darniowa, ul.Szklarniowa, Cicha, ul.Traktowa, ul Polnych  Bratków. ul.Zdrojowa, Polna, Urocza, ul.Graniczna, ul.Pod Gruszą, ul.Ustronie,
ul Karolińska i wszystkie nowe ulice
09.01środa od 15.00 Antoninów- ul.Złotych Piasków, ul.Dobrych Sąsiadów ul.Radomska i wszystkie nowe ulice
10.01 czwartek . od 14.00 Wola Gołkowska.ul Gościniec-/lewa i prawa strona /od Sióstr do p.Kowalskich do ronda od godz 14.00
11.01 piątek . od 15.00 Wola Gołkowska , ul.Fantazyjna
, ul.Piesza,  ul Turystyczna , Jemioły, Sielankowa, ul.Czarowna, ul Gościniec od  ronda ( od rodziny p. Kowalskich ) do końca w kierunku Jazgarzewa
       12.01 sobota od 09.00 ul.Kolonia -, ul.Jeżynowa,ul.Krótka, 
ul.Dzikiej Mięty, ul.Żurawinowa, ul Liryczna
14.01 poniedziałek . od 15.00 Robercin- ul.Podskarbińska, ul.Hetmańska, ul.Orzechowa, ul.Wierzbowa ,Motocyklistów,
15.01 wtorek .od 15.00 Wola Gołkowska- ul.Rybna, ul.Błękitnego Motyla, ul.Jemioły, ul.Płaczącej Wierzby , ul.Karolińska,
16.01 ,sroda .od 15.00 Gołków- ul.Zielona ,Wola Gołkowska, ul.Maciejki. ul.Przy Akacjach, ul.Polnej Brzozy, 
ul.Sielankowa i wszystkie nowe ulice
17.01 czwartek od 15.00 cała ul.Ceramiczna, ul.Ceglana, ul.Małego Stawu i Dużego Stawu,
18.01 piatek od 15.00 Grochowa- ul.Zb. Pawlaka, ul Słoneczników
     19.01 sobota .od 09.00 Piskórka- ul.Jagodowa, ul.Świerkowa, ul.Główna, ul.Słoneczna, ul.Polna, ul.Akacjowa,ul.Podleśna,ul.Brzozowa, ul.Krótka, ul.Cedrowa, ul.Klonowa,ul. Sosnowa,i wszystkie nowe ulice
21.01 poniedziałek od 15.00 Pęchery-ul.Boczna, ul.Cietrzewia ,ul.Pawlaka 22.01wtorek .od 15.00 ul.Gołkowska za mleczarnią/za torami
23.01 środa .od 15.00 ul.Gołkowska od mleczarni do świetlicy /stara wieś-/lewa i prawa strona.


24 .01 czwartek ..od 15.00 Gołków- ul.Gołkowska od świetlicy do krzyżówek do ul Głównej -lewa strona idąc od kościoła-prawa strona


25.01 piatek .od 15.00 od krzyżówek Gołków-ul.Gołkowska,ul.Pod Bateriami, ul.Lipowa
      26.01 sobota od 09.00 od krzyżówek w kierunku Zalesia Dolnego.ulice boczne Hajduczka- ul.Szaniec,ul.Soroki-3 rodziny, ul.Oleńki Bilewiczównej-10 rodzin, ul.Bohuna, ul.Kietlinga, ul.Trylogii i wszystkie ulice nowe.

28.01 poniedziałek . od 15.00 Gołków- ul. 11 Listopada- ul.

Kmicica, ul.Główna-- od krzyżówek do torów, ul.Wołodyjowskiego


29.01 wtorek .od 15.00 Gołków- ul.Wenedów, ul Kirkora,ul.Kordiana, ul.Aliny, ul.Gwalberta


30.01 środa .od 15.00 Gołków-ul.Ląkowa-, ul.IV Pułku Ułanów, ul.Jazdy Polskiej i wszystkie nowe ulice


31.01 czwartek od 16.00 Wólka Kozodawska - ul.Pogodna – i ul Gruszek i Jabluszek


01.02 pierwszy piątek Nocna ADORACJA , WIECZÓR UWIELBIENIA GODZ 22.00 . od 16.00 Wólka Kozodawska -, .ul.Zaciszna, ul.Dworkowa, ul.Krokusowa.
       02 02 pierwsza sobota święto Ofiarowania , Matki Bożej Gromnicznej Msza św o 8.00 i Różaniec, kolęda od 10.30.Wólka Kozodawska - ul.Familijna,ul.Serdeczna ,
04.02 poniedziałek od 15.00 Jesówka i ul Źródlana,ul.Blasku Księżyca, ul.Czapli,ul.Dzikich Gęsi, ul.Niedzwiedzia,

ul.Leśnych Malin ul.Orlika,ul.Ptasia,ul.Zimorodka, ul.Konika Polnego, ul.Leśnej Polany, ul.Lisia


05.02 wtorek .od 9.00 Wólka Kozodawska-ul.Zielonej Łąk, ul.Dzikie Pola ul.Bociana Białego, ul.Białej Róży, i wszystkie nowe ulice
06.02 środa .od 16.00 Wólka Kozodawska-ul.Czarodziejska,

ul.Bukietowa,ul.Polnych Kwiatów ,ul.Bajkowych Domków, ul.Wichrowa.,


07.02 czwartek od 16.00 ul.Herbacianej Róży, ul.Zaciszna, ul.Bukietowa, ul.Rajskich Ogrodów, ul.Szparagowa
08.02 piątek.od 15.00 Wólka Kozodawska- ul.Porannej Rosy, ul.Rajskich Ogrodów, ul Szczęśliwa
    09.02 sobota .od 9.30 Łbiska- ul Bolesława Chrobrego--tylko lewa strona idąc od kościoła ul. Zyg.Starego,ul.Wł. Jagiełły, ul.Królowej Marysieńki, ul.H.Walezego, ul.Zyg.Starego, ul.Wł. Łokietka po lewej stronie
11.02.Poniedziałek .od 15.00 Łbiska-ul.B.Chrobrego-tylko prawa str.idąc od Jazgarzewa,ul. 15 sierpnia, ul.Piastowska-, ul.Królowej Bony, ul.Żeligowskiego- , _ul.Zyg. Starego i Wł. Łokietka po prawej str. oraz ul.Zygmunta III Wazy
12.02 wtorek .od godz 15.00 Jazgarzew-ul.Szkolna nr nieparzys.,ul.Ruciana,ul.Przebiśniegów, ul.Runa Leśnego
13 02 środa Jazgarzew- ul.Szkolna wszystkie nr parzyste
14.02 czwartek od 15.00 Jazgarzew-ul.Górna i Wólka Pecherska
15.02 piątek .od 15.00 Jazgarzew-ul.Główna-w kierunku Bogatek,ul.Błękitna,ul.Rajska, ul.Pasikoników
   16.02 sobota .od 9.30 Jazgarzew-ul. Leśna- wszystkie nr tylko po prawej str. idąc od kościoła ul.Gajowa, ul.Amarantowa

17.02 ./ wyjątkowo/ od 15.00-ul. Leśna po lewej str. idąc od kościoła
18.02 poniedziałek . od 16.00 ul.Główna w Jazgarzewie do kościoła zakończenie kolędy/
NA ZAPROSZENIE WE WTOREK 19 luty odgodz.9.00 do 16.00 na tcl. 602 108 026 Parafia św. Rocha
ul. Główna 2 05-502 Jazgarzew Mail: roch@warszawa.opoka.org.pl Telefon (22) 756 76 41