PROGRAM KOLĘDY 2017/2018 

                                                                                           I tydzień

28.12 czwartek . od 15.00 Łoś- ul.Spółdzielcza-45 rodzin, ul.Puszczyka-3 rodziny, ul.Skowronków, ul. Słowików, ul.Sosnowa.ul.Zielona, ul.Biała,                                                                                                                                                    12 piątek od 15.00 Łoś-ul.6 Września-43 rodziny, ul.Kwiatowa-8 rodzin, ul.Leśna, ul.Kuropatwy- 3 rodziny, ul. Zajęcza
30.12 sobota od 09.00 Łoś- ul.Prażmowska-43 rodziny, Al. Gwiazd-4 rodziny , Al. Cygady-1 rodzina, Al. Lipowa, Parkowa, Kalinowa     /przerwa od godz 11.30 do 13.30 -spotkanie w tym czasie z ks Bp w Piasecznie/                              

02.01 wtorek .od 15.00 Łoś-ul.Podleśna-26 rodz.,ul.Kukułki-2 rodz.,ul.Sołecka-18 rodz.,ul.Tarczyńska                                                                                       

03.01 środa .od 15.00 Łoś-ul.Ogrodowa-7 rodzin, ul.Sadowa, ul.Sarenki, ul.Polna-24rodziny, ul.Chabrowa, ul.Wiatrowa, ul.Sikorki-2rodziny, ul.Bażańcia-7rodzin,ul. Sowia-1 rodzina i wszystkie nowe ulice                                                                                                                                                                        

04.01 czwartek . Godzina święta od 15.00 Bogatki- ul.Królewska-59 rodzin,nr parzyste, ul. Pierwiosnków                                                                             

05.01 piątek od 15.00 Bogatki- ul.Królewska-63 rodziny,nr nieparzyste, od nr 1 do nr 149 włącznie /do chorych w I piatek udamy się od godz 9.00 NOCNA ADORACJA  po Mszy sw o godz 18.00 - WIECZÓR UWIELBIENIA O GODZ 22.00
6 stycznia sobota Objawienie Pańskie nie ma kolędy

                                                                                 II tydzień

08.01 poniedziałek .od 15.00 Bogatki- ul.Anemonów-3 rodziny, ul.Malwy-2 rodziny, ul.Azalii-10 rodzin, ul. Werbeny- 1 rodzina, ul.Szafirków- 14 rodzin, ul.Zawilców, ul.Słoneczników- 1 rodzina, pozostałe rodziny z ul Królewskiej, ul. Modraszki, ul.Książęca- 3 rodziny, ul.Polnych Maków, ul Królewska od nr 153 do 187                                                                                                                                                                                                                                                09.01 wtorek od 15.00 Mieszkowo- ul.Malinowa-15 rodzin, ul.Malinowy Gaj, ul.Darniowa, ul.Szklarniowa-12 rodzin, ul.Traktowa-órodzin, ul.Zdrojowa-l rodzina, ul.Graniczna, ul.Pod Gruszą-2 rodziny, ul.Ustronie-2rodziny, ul.Jemioły, ul .Karolińska i wszystkie nowe ulice_                                                          

10.01 sroda od 15.00 Antoninów- ul.Złotych Piasków-34 rodziny, ul.Dobrych Sąsiadów ul.Radomska i wszystkie nowe ulice                                                                                                                                                                                                                                                 

11.01 czwartek . od 14.00 Wola Gołkowska.ul Gościniec-52 rodziny,ul.Dworska-od Sióstr do p.Kowalskich do zakrętu od godz 14.0                                       

  12.01 piątek . od 15.00 Wola Gołkowska- ul.Gościniec -30 rodzin, ul.Fantazyjna, ul Polnej Brzozy 5, ul.Piesza, ul.Czarowna, od p. Kowalskich do końca w kierunku Jazgarzewa                                                                                                                                                                                                                          

13.01 sobota od 09.00 ul.Kolonia -30 rodzin, ul.Jeżynowa, ul.Krótka-18 rodzin, ul.Dzikiej Mięty, ul.Żurawinowa, ul Liryczna

                                                                               III tydzień

15.01 poniedziałek . od 15.00 Robercin- ul.Podskarbińska-11 rodzin, ul.Hetmańska-4 rodziny, ul.Orzechowa-10 rodzin, ul.Wierzbowa-18 rodzin,            

16.01 wtorek .od 15.oo Wola Gołkowska- ul.Rybna-35 rodziny, ul.Błękitnego Motyla -2 rodziny, ul.Jemioły, ul.Płaczącej Wierzby-14 rodzin, ul.Karolińska,                                                                                                                                                                                                                                   

17.01 ,sroda .od 15.00 Gołków- ul.Zielona-27 rodz..Wola Gołkowska-ul.Dworska, ul.Maciejki-3rodz. ul.Przy Akacjach 9, ul.Polnej Brzozy,ul.Sielankowa i wszystkie nowe ulice
18.01 czwartek od 15.00 cała ul.Ceramiczna, ul.Ceglana, ul.Małego Stawu i Dużego Stawu,ul.Turystyczna                                                                                

19.01 piatek od 15.00 Grochowa- ul.Zb.Pawlaka- 37 rodzin, ul Słoneczników
20.01 sobota .od 09.00 Piskórka- ul.Jagodowa-1 rodzina, ul.Świerkowa-5 rodzin, ul.Główna-16 rodzin, ul.Słoneczna-8 rodzin, ul.Polna, ul.Akacjowa,ul.Podleśna,ul.Brzozowa-lrodz., ul.Krótka, ul.Cedrowa, ul.Klonowa,ul. Sosnowa- 1 rodzina,i wszystkie nowe ulice                                                                                                                         

                                                                                    IV tydzień
22.01 poniedziałek od 15.00 Pęchery-ul.Boczna-23 rodziny, ul.Cietrzewia-lórodzin i 7 rodzin z ul.Pawlaka

23.01 wtorek .od 15.00 ul.Gołkowska za mleczarnią/za torami/-35 rodzin

24.01 środa .od 15.00 ul.Gołkowska od mleczarni do świetlicy-30rodzin /stara wieś-lewa i prawa str.

25 .01 czwartek ..od 15.00 Gołków- ul.Gołkowska od świetlicy do krzyżówek do ul Głównej 125 rodzin-lewa strona idąc od kościoła-prawa strona 33 rodziny/

26.01 piatek .od 15.00 od krzyżówek Gołków-ul.Gołkowska-15rodzin,ul.Pod Bateriami-14 rodzin, ul.Lipowa

27.01 sobota od 09.00 od krzyżówek w kierunku Zalesia Dolnego.ulice boczne Hajduczka-2 rodziny, ul.Szaniec-14 rodzin,ul.Soroki-3 rodziny, ul.Oleńki Bilewiczównej-10 rodzin, ul.Bohuna-11 rodzin, ul.Kietlinga-1 rodzina, ul.Trylogii-3 rodziny i wszystkie ulice nowe

                                                                                            V tydzień

29.01 poniedziałek . od 15.00 Gołków- ul. 11 Listopada-43 rodzin, ul.Kmicica, ul.Główna-6 rodzin- od krzyżówek do torów, ul.Wołodyjowskiego-2 rodziny 30.01 wtorek .od 15.00 Gołków- ul.Wenedów-5rodzin, ul Kirkora-1 rodzina,ul.Kordiana, ul.Aliny, ul.Gwalberta-5 rodzin_                                                 

31.01 środa .od 15.00 Gołków-ul.Ląkowa-28 rodzin, ul.IV Pułku Ułanów-3rodziny, ul.Jazdy Polskiej-2 rodziny i wszystkie nowe ulice
01.02 czwartek Godzina świeta od 16.00 Wólka Kozodawska - ul.Pogodna - 34 rodziny
02.02 piatek Godzina Święta . od 16.00 Wólka Kozodawska - ul.Gruszek i Jabłuszek - 24 rodziny, .ul.Zaciszna, ul.Dworkowa-8 rodzin, ul.Krokusowa-5 rodzin Objawienei pańskie M.B. Gromniczbej do chorych udamy sie od godz 10.30/ NOCNA ADORACJA po Mszy św o godz 18.00 o godz 22.00 WIECZÓR UWIELBIENIA                                                                                                                                                                                                                                   

03.02 sobota Msza św o 8.00 i Różaniec .kolęda od 10.30Wólka Kozodawska - ul.Familijna-24 rodzin,ul.Serdeczna-10 rodzin

                                                                                     VI tydzień
05.02 poniedziałek od 15.00 Jesówka i ul Źródlana-9 rodzin,ul.Blasku Księżyca, ul.Czapli-5 rodzin,ul.Dzikich Gęsi-28 rodzin, ul.Niedzwiedzia,ul.Leśnych Malin-2 rodziny, ul.Orlika-1 rodzina,ul.Ptasia,ul.Zimorodka, ul.Konika Polnego, ul.Leśnej Polany, ul.Lisia
06.02 wtorek .od 15 .00 Wólka Kozodawska-ul.Zielonej Łąk-11 rodzin, ul.Dzikie Pola-4 rodziny ul.Bociana Białego-9 rodzin, ul.Białej Róży-1 rodzina, i wszystkie nowe ulice
07.02 środa .od 16.00 Wólka Kozodawska-ul.Czarodziejska- 17 rodz.,ul.Bukietowa,ul.Polnych Kwiatów-5 rodzin,ul.Bajkowych Domków-8 rodz., ul.Wichrowa-8 rodz.,
08.02 czwartek od 16.00 ul.Herbacianej Róży-34 rodziny, ul.Zaciszna-4 rodziny, ul.Bukietowa, ul.Rajskich Ogrodów, ul.Szparagowa
09.02 piatek .od 15.00 Wólka Kozodawska- ul.Porannej Rosy-8 rodzin, ul.Rajskich Ogrodów, ul Szczęśliwa-23 rodziny
10 .02 sobota .od 9.00 Łbiska- ul Bolesława Chrobrego-spis wszystkich rodzin -48-tylko lewa strona idąc od kościoła ul. Zyg.Starego-6 rodzin,ul.Wł. Jagiełły-6 rodzin, ul.Królowej Marysieńki, ul.H.Walezego, ul.Zyg.Starego, ul.Wł. Łokietka po lewej stronie

                                                                                     VII tydzień
12.02 poniedziałek .od 15.00 Łbiska-ul.B.Chrobrego-tylko prawa str.idąc od Jazgarzewa,ul. 15 sierpnia, ul.Piastowska-2 rodziny, ul.Królowej Bonyorodziny, ul.Żeligowskiego-lO rodzin, u Sióstr Szarytek kolęda trwa w internacie ok.2 godz od g.l 1.00, _ul.Zyg. Starego i Wł. Łokietka po prawej str. oraz ul.Zygmunta III Wazy
13.02 wtorek .od 15 .00 Jazgarzew-ul.Szkolna nr nieparzys.,ul.Ruciana,ul.Przebiśniegów, ul.Runa Leśnego
14.02 środa POPIELEC.nie ma kolędy                                                                                                                                                                                                 

15.02 czwartek od 15.00 Jazgarzew- ul.Szkolna wszystkie nr parzyste
16.02 piatek od 15.00 Jazgarzew-ul.Górna- 25 rodzin i Wólka Pecherska Droga Krzyzowa dla dzieci o 17.30 i  dla dorosłych po Mszy św o godz  18.00

                                                                                     VIII tydzień
17.02 sobota .od 9.00 Jazgarzew-ul.Główna-w kierunku Bogatek,ul.Błękitna,ul.Rajska, ul.Pasikoników
19.02  poniedzialek .od 15.00 Jazgarzew-ul. Leśna- wszystkie nr tylko po prawej str. idąc od kościoła ul.Gajowa, ul.Amarantowa-35rodzin/                                                                                                                                                               20.02 od 15.00 wtorek  Jazgarzew-ul. Leśna po lewej str. idąc od kościoła-35 rodzili
21.02  środa  . od 15.00 ul.Główna w Jazgarzewie do kościoła-31 rodzin zakonczenie kolędy
NA ZAPROSZENIE w czwartek  22 luty odgodz.9.00 do 13.00 lub od godz 19.00 do 21.00
pon. na tcl. 602 108 026 Parafia św. Rocha  ul. Główna 2 05-502 Jazgarzew Mail: roch@warszawa.opoka.org.pl Telefon (22) 756 76 41 i kom 602-108-026

UWAGA!  Prośba - Jeżeli nie ma jakieś ulicy w tym programie  to b. prosimy o informacje na tel 602-0108-026 Ks Prob Wiesław Zaręba