Modlitwa codzienna Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego   "Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego nie narodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen."

XXXIV Niedziela Zwykła 26.11. 2017 Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.30 † Martę i Teofila Gutowskich, Mariannę i Aleksandra Bisińskich

8.00 Pęchery

9.15 † Mariana Dudka w 20 r. śm., Eleonorę i Józefa Słupskich, Genowefę, Antoniego i Edwarda Dudek

11.45 Suma parafialna † Wacława Samoraja 13 greg Chrzest: Nikodem

18.00 † Rozalię i Karola oraz Mariana Przepiórkowskich, Annę Pytka, Stefana Gawryś

Poniedziałek 27.11-

18.00 † Wacława Samoraja 14 greg

Wtorek 28.11

18.00 † Wacława Samoraja 15 greg

Środa  29.11.

17.00 † Wacława Samoraja 16 greg

18.00 † Edwarda – Wincentego Odolińskiego

Czwartek 30.11

18.00 † Wacława Samoraja 17 greg

I Piątek 1.12

18.00 † Wacława Samoraja 18 greg  NOCNA ADORACJA PO MSZY  o godz 22. WIECZÓR UWIELBIENIA

I Sobota 2.12

7.30 + Wacława Samoraja 19 greg i MSZA SW DLA KÓŁEK ZYWEGO ROZAŃ CA†

I Niedziela Adwentu  3.12.  2017

7.30 † Irenę, Stanisława i Marię Przepórkowskich

8.00 Pęchery

9.15 † Zofię Kowalec i zm. z rodz. Kowalec i Miedzak –ADORACJA i PROCESJA

11.45 Suma parafialna

18.00 † Wacława Samoraja 20 greg

/////////////////////////////////////////////////////////////////////

-----------------------------------------------

I MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

3. Modlitwy błagalne i dziękczynne w nowennie pompejańskiej

Modlitwy końcowe w trakcie części błagalnej – modlimy się tą modlitwą przez pierwsze 27 dni nowenny.

Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Modlitwy końcowe w trakcie części dziękczynnej – modlimy się tą modlitwą przez drugie 27 dni nowenny.

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen