Niedziela 26.06.2022

7.30+ Janina i Piotr Konowrodzcy

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Irenę, Ireneusza, Jana, Władysławę.Mariana, Alinę Grzymała
oraz Halinę i Stanisława Sawickich

11.45 Za parafian Chrzest: Nataniel i Kacper Jednorowski

18.00 + Jana Radzyńskiego, Janinę Radzyńską, Jana Liwińskiego,
Janinę i Jakuba Liwińskich

Poniedziałek 27.06.2022

7.00 wolna

18.00 + Zofię Zwęglińską

Wtorek 28.06.2022

7.00 W intencji Ks Ireneusza z okazji imienin

18.00 + Wiesława Kamińskiego z okazji dnia ojca

18.00    W intencji Ks Ireneusza z okazji imienin

Środa 9.06.2022

7.00 wolna

18.00 O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Kamili i Piotra Wang

Czwartek 30.06.2022

7.00 ks. Ireneusz) + Jana i Stanisławę Pyłka, Krzysztofa Pyłka

18.00 1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki i Adama Ciesielskich w XX rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz dary Ducha Świętego dla ich dzieci: Teresy, Julii i Gabrieli

. (ks. Ireneusz) + Jana i Stanisławę Pyłka, Krzysztofa Pyłka

I Piątek 1.07.2022  I piątek Adoracja Nocna

Uwaga ! NIE MA MSZY ŚW O GODZ 7.00 PRZEZ CAŁE WAKACJE LIPIEC I SIERPIEŃ

16.00 Ślub: Magdalena i Piotr-bez Mszy św

18.00 + Władysława Jaros, Władysława i Mariannę Jaros

I Sobota 2.07.2022 I Sobota

8.00 O zdrowie dla Teresy i wszystkie osoby z Kółek Różańcowych-RÓŻANIEC

18.00 + Waldemar Dudek

I Niedziela 3.07.2022  Po Mszy św o godz 9.15 procesja i adoracja

7.30 + Władysława, Genowefę i Tadeusza, Wiesława i Ryszarda Kłodzińskich

8.00 PĘCHERY : wolna

9.15 + Mariana i Halinę Parol oraz zm. z cr. Parol i Szymańskich –adoracja i procesja

11.45 Za parafian Chrzest: Juliana i Laury

18.00 + Lech Szczepaniak, Anna i Edward Szczepaniak

Niedziela 19.06.2022 Po Mszy o 18.00 oktawa Bożego Ciała – Procesja i Nieszpory

7.30 + Teresa Gawryś

8.00 PĘCHERY: + Stanisławę, Józefa, Krystynę, Teresę i Andrzeja Kucharskich

9.15 + Norberta Sałagę oraz zm. z cr. Sałagów, Osełków i Henryka Sajnóg

11.45 Za parafian oraz o Boże błogosławieństwo dla Beaty i Andrzeja w 30 rocznicę ślubu oraz błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

Chrzest: Amelia i Maciek

18.00 W intencji wynagrodzenia Bogu i zadośćuczynienia skrzywdzonym w życiu osobom Bogu wiadomym Po Mszy o 18.00 oktawa Bożego Ciała – Procesja i Nieszpory

Poniedziałek 20.06.2022

7.00 + Marta Rąbkowska o życie wieczne i radość nieba

18.00 + Krystyna Osica. Po Mszy Nieszpory i procesjaPo Mszy o 18.00 oktawa Bożego Ciała – Procesja i Nieszpory

Wtorek 21.06.2022

7.00 + Ks. Bp. Marian Duś

18.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny Kucharskich
oraz życie wieczne dla dziadków Kucharskich i Nowickch.
Po Mszy Nieszpory i procesja

Środa 22.06.2022

7.00 + Ks. Marian Rola

18.00 + Jolantę Seremak i Stanisławę Seremak w XX rocz. śm. oraz zm. z cr. Seremak
Po Mszy Nieszpory i procesja 

Czwartek 23.06.2022

7.00 wolna

18.00 + Zygmunt Kuc oraz jego zmarłe rodzeństwo.
Po Mszy Nieszpory i procesja –Po Mszy Nieszpory i procesja  poświęcenie wianków  i wspólna agapa-ognisko zakończenie oktawy Bożego Ciała

Piątek 24.06.2022 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00 O życie wieczne dla dziadka Janka oraz dziękczynna za miniony rok szkolny z prośba o Bożą opiekę na czas wakacji dla Mai, Ewy, Szymona, Janka i Kamila

8.00 Zakończenie roku szkolnego :W intencji dzieci , nauczycieli i katechetów

18.00 + Jan Stańczyk

Sobota 25.06.2022 Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi

7.00 O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św i zdrowie dla państwa Marleny i Rafała Wójtowicz i w intencji ich dzieci/ intencje zamówili wdzięczni pacjenci za wsparcie w chorobie i za opiekę/

16.00  Ślub Patrycji i Jarosława

18.00 + Za zmarłych cierpiących w czyśćcu

Niedziela 26.06.2022

7.30 + Janina i Piotr Konowrodzcy

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Irenę, Ireneusza, Jana Władysławę, Mariana i Alinę Grzymała oraz Halinę i Stanisława Sawickich

11.45 Za parafian Chrzest: Nataniel i Kacper

18.00 + Jana Radzyńskiego, Janinę Radzyńską, Jana Liwińskiego, Janinę i Jakuba Liwińskich

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Niedziela 12.06.2022 PIERWSZA KOMUNIA i  Rocznica I Komunii

7.30+ Monika Kupczyk

8.00 PĘCHERY: Dziękczynna za małżeństwo i za rodzinę Doroty i Darka
z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.

9.15 + Elizę i Stanisława Gutowskich I Komunia Święta dzieci ze „Szkoły życia”

11.45 Za parafian oraz rocznica I Komunii Świętej klas IV i V

18.00 + Janinę, Tadeusza i Wacława Szamota

Poniedziałek 13.06.2022 Godz. 18.00 Bierzmowanie

7.00 + Ks. Jan Henryk Marek Góra

18.00 W intencji młodzieży która przyjmuje SAKRAMENT BIERZMOWANIA

Wtorek 14.06.2022

7.00 + Ks. Jan Lubaczewski

18.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Moniki i Roberta Majewskich oraz o potrzebne dary Ducha Świętego dla ich dzieci: Mateusza i Łukasza

Środa 15.06.2022

7.00 + Paweł Rechnio w I rocz. śm.

18.00 + Danuta Gmurzyńska w V rocz. śm.

Czwartek 16.06.2022  Uroczystośc Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa -Boże Ciało

7.30  + Leokadia i Jan Kucharscy

8.00PĘCHERY: wolna

9.15 Za parafian – po Mszy Procesja DO IV OLTARZY

16.00 Ślub: Małgorzata Kamińska i Kamil Paszkot

18.00 + Barbara Danuta Karaluch

Piątek 17.06.2022

7.00 + Ks. Santiago Remigio Cabrera Maxsi

17.00 Ślub: Magda Brodaczewska i Paweł Maroszek oraz chrzest

18.00 + Bogusław Madziarski

Sobota 18.06.2022

7.00+ Ks. Tadeusz Kowalik

18.00 + Wojciech Trębicki

Niedziela 19.06.2022

7.30 + Teresa Gawryś

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Norberta Sałagę oraz zm. z cr. Sałagów, Osełków i Henryka Sajnóg

11.45 Za parafian oraz o Boże błogosławieństwo dla Beaty i Andrzeja w 30 rocznicę ślubu oraz błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

Chrzest: Amelia i Maciek

18.00 W intencji wynagrodzenia Bogu i zadośćuczynienia skrzywdzonym w życiu osobom Bogu wiadomym.

///////////////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela 5.06.2022 Niedziela Zesłania Ducha Świętego  Po Mszy o 9.15 adoracja i procesja

7.30 + Ks. Mariana Walencieja

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Halinę Sawicką w 2 rocz. śm. i Stanisława Sawickiego

Chrzest: Sabina Po Mszy PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

11.45 Za parafian oraz I Komunia Święta klas III

 18.00+ Aldonę Kołodziejską

Poniedziałek 6.06.2022

7.00 + ks. Lucjana Rutkowskiego

18.00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych

Wtorek 7.06.2022

7.00 W intencji ks. Proboszcza z okazji imienin

18.00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych

Środa 8.06.2022

7.00 + ks. Stanisław Maciej Kicman

17.00 Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00 + Za zmarłych poleconych w wypominkach oraz w intencji dzieci pierwszokomunijnych

Czwartek 9.06.2022

7.00 + ks. Zbigniew Samborski

18.00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych

Piątek 10.06.2022

16.30 spowiedź dzieci

7.00

O Boże błogosławieństwo dla Marysi z okazji 25 urodzin

18.00

W intencji dzieci pierwszokomunijnych. DZIEŃ MISYJNY PDMD

19.00

Spowiedź młodzieży i SWIADKÓW przed BIERZMOWANIEM

Sobota

11.06.2022

7.00

Msza Święta dziękczynna oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Joanny Bienias w dniu urodzin

18.00

W intencji Piotra i Agnieszki Gutowskich w X rocznicę sakramentu małżeństwa z prośbą o potrzebne łaski dla ich dzieci Ani, Kajtka i Marcina

Niedziela

12.06.2022

Rocznica I Komunii

7.30

+ Monika Kupczyk

8.00

PĘCHERY: wolna

9.15

+ Elizę i Stanisława Gutowskich

I Komunia Święta dzieci ze „Szkoły życia”

11.45

Za parafian oraz rocznica I Komunii Świętej klas IV i V

18.00

+ Janinę, Tadeusza i Wacława Szamota

 

Niedziela 29.05.2022 15.00  spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem

7.30 + Teresa Kruszewska

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Zdzisława, Henrykę i Macieja Górniak oraz zm. z cr. Krauckich

11.45 Za parafian oraz Msza dziękczynna w rocznicę święceń kapłańskich

ks. Ireneusza , ks. Stanisława i Ks. Proboszcz CHRZEST – Gabryieli, Ksawerego i Adama-Józefa

18.00 + Kazimierza Cyngot w X rocz. śm. oraz Kazimierę, Jana i Władysława Cyngot, Tadeusza i Stanisława Cyngot, Irenę Cyngot oraz Jana i Janinę Martyniak

Poniedziałek 30.05.2022

7.00 + ks. Mirosław Mariusz Nowak

18.00 1. + Czesław Jakubowski

          2. + Jan i Stanisława Pyłka oraz Krzysztof Pyłka

Wtorek 31.05.2022

Godz. 19.00 próba dzieci przed I Kmunią

7.00 + ks. Krzysztof Kłosiewicz

18.00 + Stanisław Bodych, zm. z rodz. Bodych, Szerszeń i Zdunek oraz Zbigniewa Sujeckiego

Środa 1.06.2022

Godz. 19.00 próba dzieci

7.00 + ks. Stanisław Maciej Kicman

18.00 W intencji Agnieszki i Adama Ciesielskich w XX rocz. ślubu oraz ich dzieci Teresy, Julii i Gabrysi

Czwartek 2.06.2022 Po Mszy o 18.00 adoracja prowadzi Akcja Katolicka

7.00 + Zofię Tkacz w II rocz. śm. oraz Tadeusza Tkacza

18.00 W intencji dzieci Piotra, Hanny, Marty i Natalii o dary Ducha Świętego
i potrzebne łaski

Piątek 3.06.2022 I piątek miesiąca

16. 30 spowiedź dzieci Adoracja nocna

7.00 + Teresa Strzeżek

15.00 Ślub: Natalia Purzycka i Andrzej Skiba

18.00 + Mariannę i Stanisława Sierpińskich, Janinę Olczak, Pawła i Bogdana Goławskich

Sobota 4.06.2022

8.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla rodzin mieszkających na Osiedlu „Dom Rodzinny”

        2. W intencji ks. Proboszcza z okazji imienin – intencja od Kół Różańcowych

18.00 + Janinę, Leona, Jerzego , Grzegorza, Ryszarda Jakubowskich oraz Mariannę i Andrzeja Mierzwińskich, Stanisława Góreckiego i syna Stanisława Góreckiego

19.30 Wieczór ADORACJI W CISZY

20.30 Msza Wigilii Zesłania Ducha Świętego

I Niedziela 5.06.2022 Niedziela Zesłania Ducha Świętego

7.30 Śp Ks Mariana Walencieja

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Halinę Sawicką w 2 rocz. śm. i Stanisława Sawickiego

Chrzest: Sabina i Aleksander Stanisław- PROCESJA

11.45 Za parafian oraz I Komunia Święta klas III

18.00 + Aldonę Kołodziejską

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela 22.05.2022 O 15. spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem  po Mszy sw 9.15 i godz 15.00

7.30 + Jacka Grudę i zm rodziców Rozalię i Jana Grudów

8.00 PĘCHERY: + Mariannę, Józefa, Jadwigę i całą rodzinę Kaładnyków
i Świątków

9.15 + Stanisława, Jarosława, Marcina Należytych oraz Stanisława Baran

11.45 Za parafian oraz o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
dla Oliwii Piliszek z okazji 18 urodzin.
CHRZEST – ADAMA Rozynka

18.00 + Irenę Bobowska w X rocz. śm.

Poniedziałek 23.05.2022

7.00 + Helenę Łakomy w I rocz. śm.

18.00 + Tomasza Antoniego Goga w V rocz. śm.

Wtorek 24.05.2022

7.00 + Sp Ks Heronima Serżysko

18.00 + Henrykę Kwiatkowską

Środa 25.05.2022

7.00 + Sp Ks Ryszarda Rabijewskiego

18.00

+Bogusława Madziarskiego

Czwartek 26.05.2022

7.00 + Henrykę Mariannę Kwiatkowską

18.00 + Marię Prończuk

Piątek 27.05.2022

7.00+BARBARĘ KWIATKOWSKĄ

18.00+ Za zmarłych i cierpiących w czyśćcu

Sobota 28.05.2022

7.00 W INTECJI P Adama z Łbisk i jego rodziny o Boże blog i światło Ducha św

16.00 Ślub Alicja Konkol i Jakub Łobodecki

18.00 + Barbara Podolska

Niedziela 29.05.2022 15.00 spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem

7.30+ Teresa Kruszewska

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Zdzisława, Henrykę i Macieja Górniak oraz zm. z cr. Krauckich

11.45 Za parafian oraz Msza dziękczynna w rocznicę święceń kapłańskich ks. Ireneusza , ks. Stanisława i Ks Proboszcz

CHRZEST – Gabrieli Brinken i Ksawerego Kordońskiego

18.00 + Kazimierza Cyngot w X rocz. śm. oraz Kazimierę, Jana i Władysława Cyngot, Tadeusza i Stanisława Cyngot, Irenę Cyngot oraz Jana i Janinę Martyniak

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela 15.05.2022  Po Mszy o 9.15 spotkanie rodziców przed bierzmowaniem

Po Mszy o 11.45 spotkanie rodziców prze I Komunią

7.30 + Grażynę Przepiórkowską

8.00 PĘCHERY: + Zofię i Stanisława Kamińskich oraz Zofię i Stanisława Krzosek

9.15 + Eugeniusza, Bogumiłę, Martę i Teofila

11.45 Za Parafian Chrzest: Miłosz Aleksander

18.00 + Henryka Wasiaka w 8 rocz. śm, Stanisława Grzybowskiego,

Zofię Wilma oraz zm. z rodz. Wilmów, Wasiaków, Grzybowskich

oraz Adamczyków.

Poniedziałek 16.05.2022

7.00 + Janinę Sylwestrzuk i Mieczysława Sylwestrzuk oraz zm. z cr. Sylwestrzuk

18.00 + Genowefę i Eugeniusza Kucharskich w rocznicę śmierci

Wtorek 17.05.2022

7.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji 36 rocznicy ślubu dla Mai i Krzysztofa oraz całej ich rodziny

18.00 + Grażynę Przepiórkowską – intencja od rodziny Królaków
i Wielogórskich

Środa 18.05.2022

7.00 + Stanisławę i Stanisława Polit oraz zm. z ich rodziny

18.00 + Adama Kuderę i zm. z rodz. Ciostków i Kuderów oraz dusze cierpiące w czyśćcu

Czwartek 19.05.2022

7.00 + Stanisława Świercz w IV rocz. śmierci

18.00 + Cecylię i Urszulę Małkiewiczów oraz zm. z rodz. Kilijańskich, Leśniewskich i Pawlaków

Piątek 20.05.2022

7.00 +Jana Kwiatkowskiego w 28 rocz. śm

18.00 O boże błogosławieństwo dla Marzeny i Marka z okazji rocznicy ślubu

Sobota 21.05.2022

7.00 + Kazimierę Tkaczyk, Wacława Jakubowskiego oraz Grzegorza Wilczyńskiego

18.00 + Marka- Ernesta Majewskiego

Niedziela 22.05.2022

Po Mszy o 9.15 spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem

7.30 + Jacka Grudę i zm rodziców Rozalię i Jana Grudów

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Stanisława, Jarosława, Marcina Należytych oraz Stanisława Baran

11.45 Za parafian oraz o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Oliwii Piliszek z okazji 18 urodzin.CHRZEST -ADAMA

18.00+ Irenę Bobowska w X rocz. śm.

////////////////////////////////////////////////////////////

7.30 + Stanisławę i Władysława Nowaków oraz Irenę, Stanisława i Marię Przepiórkowskich

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Leszka Domańskiego

11.45 Za Parafian oraz o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
dla Mateusza z okazji 18 urodzin

18.00 + Stanisława i Elizę Gutowskich, Stanisława Celińskiego i Danutę Celińską

Poniedziałek 9.05.2022

7.00 + Ks Kazimierza Stolarek (1)

18.00 + Wiesława, Leokadię i Józefa Piotrowskich oraz Janinę i Stanisława Owczarek

Wtorek 10.05.2022

7.00 + Ks Henryka Ciołkowskiego (2)

18.00 + Rozalię i Teofila Pyśk, Krystynę, Tadeusza i Arkadiusza Kłos

Środa 11.05.2022

7.00 + Ks Bogdana Jaworek (3)

17.00 Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00 + Za zmarłych poleconych w wypominkach

Czwartek 12.05.2022

7.00 +Weronikę i Franciszka Czech i Weronikę Solecką

18.00 + Barbarę Mirkowską

Piątek 13.05.2022

7.00 + Mariusza Konikiewicza

18.00 + Monikę i Aleksandra Goreń, Marię i Stanisława Pietrucha

Sobota 14.05.2022

7.00 + Ludmiłę i Artura Pęskich oraz Adama Salawę

18.00 + Iwonę i Józefa Lisawa , Leokadię i Aleksandra Garwolińskich
oraz zm. z rodz. Wilkowskich, Garwolińskich i Lisawów

Niedziela 15.05.2022 Po Mszy o 9.15 spotkanie rodziców przed bierzmowaniem  Po Mszy o 11.45 spotkanie rodziców prze I Komunią

7.30 + Grażynę Przepiórkowską

8.00 PĘCHERY: + Zofię i Stanisława Kamińskich oraz Zofię i Stanisława Krzosek

9.15 + Eugeniusza, Bogumiłę, Martę i Teofila

11.45 Za Parafian Chrzest: Miłosz Aleksander

18.00 + Henryka Wasiaka w 8 rocz. śm, Stanisława Grzybowskiego,
Zofię Wilma oraz zm. z rodz. Wilmów, Wasiaków, Grzybowskich
oraz Adamczyków.

 

Niedziela 1.05.2022 Po Mszy o 9.15 procesja Nabożeństwo 40 godzinne

7.30+ Marię Kesler

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Stanisława i Mariannę Dąbrowskich oraz Bronisławę i Mariana Dąbrowskich-ADORACJA I PROCESJA

11.45 Za Parafian + Marka Majewskiego ADORACJA GODZ  15.00  NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA

18.00 + Irenę i Wawrzyńca Kowalskich oraz zm. z rodz. Kowalskich i Strykowskich

Poniedziałek 2.05.2022 ADORACJA I CZUWANIA

7.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne dary Ducha Świętego dla maturzystów-WYSTAWIENEI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

9.15 + Jakuba Kucharskiego -ADORACJA- 40 GODZINNE NABOŻEŃSTWO

18.00 + Julię Trębicką -NABOŻEŃSTWO MAJOWE I ADORACJA

Wtorek 3.05.2022 Uroczystość NMP Królowej Polski

7.30 + Stanisławę i Tomasza Narożnik oraz Mariannę i Stanisława Stańczyk

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Danielę Bek, Józefa i Mariannę Kępińskich

11.45 Za Parafian oraz o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla Natalii w XII rocznicę urodzin.

18.00 + Zdzisława Soleckiego w 22 rocz. śm. oraz Janinę Solecką w I rocz. śm.- po Mszy św nabożeństwo majowe

Środa 4.05.2022

7.00 + Waldemara Dudek

17.30 dla dzieci nabożeństwo majowe

18.00 + Zdzisława Bilskiego w VII rocz. śm-.nabożeństwo majowe

Czwartek 5.05.2022-    I czwartek Miesiąca

7.00 + Mariannę Mierzwińską oraz Andrzeja Mierzwińskiego

17.30 dla dziecinabożeństwo majowe

18.00 + Zygmunta Kuc w 1 rocznicę śmierci oraz za jego zmarłe rodzeństwo- nabożeństwo majowe

Piątek 6.05.2022 I piątek po Mszy o 18.00 adoracja nocna

7.00 O zbawienie i życie wieczne dla dziadka Janka

17.30 nabożeństwo majowe

18.00 + Eugenię, Grażynę i Marka Andrzejewskich-nabożeństwo majowe

Sobota 7.05.2022 I sobota miesiąca

8.00 + Zofię, Józefa, Augustyna Pieńkos oraz Jadwigę, Edwarda, Mirosława i Waldemara Andryszczyk i zmarłych z Kółek Różańcowych- NABOŻEŃSTWO DO MATKI  BOŻEJ

18.00 +Józefa Lenarczyka w II rocznicę śm i zm z cr Lenarczyków i Jakubowskich-nabożeństwo majowe

Niedziela 08.05.2022 Po Mszy o 9.15 spotkanie młodzieży

7.30 + Stanisławę i Władysława Nowaków oraz Irenę, Stanisława i Marię Przepiórkowskich

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Leszka Domańskiego

11.45 Za Parafian oraz o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Mateusza z okazji 18 urodzin

18.00+ Stanisława i Elizę Gutowskich, Stanisława Celińskiego i Danutę Celińską- nabożeństwo majowe.

///////////////////////////////////////////////////////////

 

Niedziela Miłosierdzia 24.04.2022 Spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem 16.30 X nauka przedmałżeńska

7.30 + Aleksandra i Józefę, Jerzego i Lucynę Janowskich

8.00 PĘCHERY : +Zdzisława Skalskiego i Szymona Drzewko oraz + Agnieszkę Skalską w 50 rocznicę urodzin.

9.151. + Stanisława i Elizę Gutowskich oraz + Stanisława i Danutę Celińskich

2. W intencji rodziny Ewy i Piotra Godlewskich w 27 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Pawła, Michała, Jacka i Grzegorza)

11.45 Za Parafian CHREZST: Henryka, Antoniego, Wiktora, Oliwiera i Kacpra

18.00 + Andrzeja Seroczyńskiego w III rocz. śm.

Poniedziałek 25.04.2022

7.00 + Izabela i Dariusz Kolman

18.00 + Barbara Wojciechowska

Wtorek 26.04.2022

7.00 + Wacław Kuc

18:00 + Bogdan - Janusz Kornafel

Środa 27.04.2022

7.00 + W 11 rocznicę śmierci dziadka Janka o zbawienie i życie wieczne.

18.00 + Stefan Mendel oraz Józef i Genowefa Sekuła

Czwartek 28.04.2022

7.00 wolna

18.00 + Krystyna Tymińska w VI rocz. śm.

Piątek 29.04.2022

7.00 +Józefa Tober w I rocz. śm.

18.00 + Józef Jarząbek

Sobota 30.04.2022

7.00 + Irena Kęciek

18.00 + Jerzego Rosłon i zmarłych z rodziny Rosłon i Bogdańskich

Niedziela 01.05.2022 Po Mszy o 9.15 procesja eucharystyczna - I Niedziela Miesiąca Nabożeństwo 40 godzinne

7.30 + Marię Kesler

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Stanisława i Mariannę Dąbrowskich oraz Bronisławę i Mariana Dąbrowskich Po Mszy: Początek Nabożeństwa 40 godzinnego

11.45 Za Parafian + Marka Majewskiego

18.00 + Irenę i Wawrzyńca Kowalskich oraz zm. z rodz. Kowalskich i Strykowskich

///////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego17.04.2022

6.00 Rezurekcja – int. za parafian

8.00 PĘCHERY : Henrykę Seroczyńską oraz Alfredę i Józefa Glanowskich oraz Zofię i Jana Seroczyńskich

9.15 + Irenę Grzymała w X rocz. śm., Ireneusza, Jana, Władysławę
i Mariana Grzymała; Halinę i Stanisława Sawickich, Henrykę
i Antoniego Trętowskich

11.45Dziękczynna za przeżyte 70 lat z prośbą o błogosławieństwo Boże na kolejne lata dla Barbary i jej rodziny. CHRZEST LEONA

17.30 Nieszpory Wielkanocne

18.00 + Stanisława Kowalskiego w 1 rocz. śm. oraz zm. z cr. Kowalskich i Błażejewskich NOWENNA DO MILOSIERZDIA BOŻEGO

Poniedziałek w  oktawie Wielkanocny 18.04.2022

7.30 + Józef Jarząbek

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Wiktorię i Tomasza Rosłon oraz zm. z cr. Rosłon i Kaplińskich

11.45 + Helenę Sawicką w 17 rocz. śm. oraz Tadeusza Sawickiego w 39 rocz. śm.

18.00 + Zbigniew Dąbrowski w VII rocz. śm./ NOWENNA DO MILOSIERZDIA BOŻEGO

Wtorek w  oktawie Wielkanocny 19.04.2022

7.00 wolna

18:00 + Norberta Dolińskiego NOWENNA DO MILOSIERZDIA BOŻEGO

Środa w  oktawie Wielkanocny 20.04.2022

7.00 wolna

18.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marty i Tomka z okazji 24 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa NOWENNA DO MILOSIERZDIA BOŻEGO

Czwartek w  oktawie Wielkanocny 21.04.2022

7.00 + Józef Jarząbek

18.00 + Kazimierza Kołodziejskiego w IV rocz. śm. NOWENNA DO MILOSIERZDIA BOŻEGO

Piątekw  oktawie Wielkanocny 22.04.2022

7.00 + Elżbietę Świerczewską, Feliksę i Józefa Strózickich

18.00 Z okazji 18 urodzin Magdaleny z prośbą o dary Ducha Świętego
i opiekę Matki Bożej NOWENNA DO MILOSIERZDIA BOŻEGO

Sobota w  oktawie Wielkanocny 23.04.2022

7.00 1. + Józef Jarząbek

2. W intencji Wojciecha Reguły w dniu imienin, z prośbą o błogosławieństwo Boże
i światło Ducha Świętego na egzaminy maturalne i całe dorosłe życie

18.00 Z okazji 18 urodzin Kacpra i Zuzi MIELAK NOWENNA DO MILOSIERZDIA BOŻEGO

Druga Niedziela Wielaknocy  czyli Miłosierdzia Bożego  24.04.2022  16.30 X nauka przedmałżeńska

7.30 + Aleksandra i Józefę, Jerzego i Lucynę Janowskich

8.00 PĘCHERY : Zdzisłąwa Skalskiego i Szymona Drzewko oraz + Agnieszkę Skalską w 50 rocznicę urodzin.

9.15 + Stanisława i Elizę Gutowskich oraz + Stanisława i Danutę Celińskich

9. 15 W intencji rodziny Ewy i Piotra Godlewskich w 27 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Pawła, Michała, Jacka i Grzegorza/ o godz 9.15 koncelebra /

11.45 Za wszystkich  parafian i CHRZEST: Henryka, Wiktora , Antoniego ,Kacpra i Oliwiera.

GODZ MIŁOSIERDZIA 15.00 NABOŻEŃSTWO

18.00 + Andrzeja Seroczyńskiego w III rocz. śm.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela 10.04.2022 NIEDZIELA PALMOWA Po Mszy o 9:15 spotkanie przed bierzmowaniem

16:30 VII nauka przedmałżeńska

7.30 + Florian Sęk

8.00 PĘCHERY : + Krystynę, Bronisława i Pawła Kazimierczak

9.15 + Joannę Barbarę Domańską i Zbigniewa Domańskiego

11.45 Za parafian

18.00 W intencji Tereski z okazji 18 urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże.

 Wielki Poniedziałek 11.04.2022

7.00+ Mariannę Łuciuk w rocz. śm.

18:00 + Piotr Michalski

 Wielki  Wtorek 12.04.2022

7.00 + Wojciech Kazimierz Trębicki

18:00 O Boże błogosławieństwo dla Anny i Leszka Radomskich oraz życie wieczne dla Józefa Radomskiego

 Wielka Środa 13.04.2022

7.00 + Stanisławę Świetlik

17.00 Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach

18:00 + Za zmarłych poleconych w wypominkach

TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek 14.04.2022

18.00 W intencji kapłanów

Wielki Piątek 15.04.2022

8.00 Jutrznia

15.00 Nowenna i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Liturgia Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa

Wielka Sobota 16.04.2022

8.00  Jutrznia

Wigilia Paschalna – 20.30

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022

6.00 Rezurekcja – int. za parafian

8.00 PĘCHERY : Henrykę Seroczyńską oraz Alfredę i Józefa Glanowskich oraz Zofię i Jana Seroczyńskich

9.15 + Irenę Grzymała w x rocz. śm., Ireneusza, Jana, Władysławę
i Mariana Grzymała; Halinę i Stanisława Sawickich, Henrykę
i Antoniego Trętowskich

11.45 Dziękczynna za przeżyte 70 lat z prośbą o błogosławieństwo Boże na kolejne lata dla Barbary i jej rodziny. CHRZEST LEONA

17.30 Nieszpory Wielkanocne

18.00 + Stanisława Kowalskiego w 1 rocz. śm. oraz zm. z cr. Kowalskich i Błażejewskich

Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022

7.30 + Józef Jarząbek

8.00 PĘCHERY: wolna

9.15 + Wiktorię i Tomasza Rosłon oraz zm. z cr. Rosłon i Kaplińskich

11.45 + Helenę Sawicką w 17 rocz. śm. oraz Tadeusza Sawickiego w 39 rocz. śm.

18.00 + Zbigniew Dąbrowski w VII rocz. śm.

 

Niedziela 3.04.2022 I niedziela miesiąca Po Mszy o 9:15 procesja eucharystyczna

16:30 VI nauka przedmałżeńska

7.30+ Franciszkę, Jana i Zdzisława Katana

8.00 PĘCHERY : + Jakuba Kucharskiego 28 greg.

9.15 + Józefa, Marcjannę, Feliksa i Ryszarda Gołębiewskich

oraz Helenę i Stanisława Ślasę i Ryszarda Ślasę.Po Mszy Adoracja i procesja

11.45 Za parafian oraz w III rocznicę urodzin Beniamina z prośbą

o błogosławieństwo Boże.

18.00 + Mariannę i Stanisława Łasisz oraz Józefa Łaszisz

Poniedziałek 4.04.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 29 greg.

18:00 + Mariannę Zych

Wtorek 5.04.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 30 greg. /ostatnia/

18:00 + Apolonię Kraucką

Środa 6.04.2022

7.00 + Maksymiliana Szczepana Bobisz

18:00 + Jana Garbarskiego w XXVI rocz. śm. oraz Wiktorię i Feliksa Garbarskich

Czwartek 7.04.2022

7.00 O zdrowie i łaskę wiary dla rodziny Bąków i Wangów

18.00 + Wojciecha Krawczyka w III rocz. śm. oraz Juliannę i Józefa Krawczyków

Piątek 8.04.2022

7.00 + Zdzisław Zapała

18.00 O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Igi w dniu urodzin

Po Mszy Św Droga Krzyżowa na zewnątrz do ŁBISK  dla młodzieży,dzieci i dorosłych .weźmy ze sobą latarki.

Sobota 9.04.2022

7.00 + Cecylię Palacz

18.00 + Zdzisławę Nawrocką

Niedziela 10.04.2022 NIEDZIELA PALMOWA Po Mszy o 9:15 spotkanie przed bierzmowaniem

16:30 VII nauka przedmałżeńska

7.30 + Florian Sęk

8.00 PĘCHERY : + Krystynę, Bronisława i Pawła Kazimierczak

9.15 + Joannę Barbarę Domańską i Zbigniewa Domańskiego

11.45 Za parafian

18.00 W intencji Tereski z okazji 18 urodzin z prośbą

o błogosławieństwo Boże.

 

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Niedziela REKOLEKCJE  27.03.2022

7.30+ Jakuba Kucharskiego 21 greg.

8.00 PĘCHERY : wolna

9.15 + Tadeusza i Jarosława Bożęckich i zm. z rodz. Bożęckich i Szczepańskich

11.45 Za parafian. Chrzest: Franciszek i Oliwier

16:30 + Zdzisław Dudek

18.00 + Mariannę i Bolesława Sałach, Rozalię i Jana Arak oraz Mariusza Świercz

Poniedziałek REKOLEKCJE 28.03.2022

Pęchery 11.00

Robercin 17.00

8.00 DZIECI

9.15+ Jakuba Kucharskiego 22 greg.

9.15 + Anielę Kępczyńską w II rocz. śm. oraz Stefana i Romana Kępczyńskich

18:00 + Adama Stańczyka

19.30 + Zmarłych z rodziny Rochowiczów

Wtorek spowiedź 29.03.2022

Pechery 11.00

Łbiska 12.00

Robercin 17.00

8.00 + Jakuba Kucharskiego 23 greg.

9:15 + Mieczysława Sczepańskiego

18:00 + Władysławę Mrowińską

19.30 + Marka Regulskiego

Środa zakończenie rekolekcji

30.03.2022

Pęchery 11.00

Łbiska 12.00

Robercin 17.00

8.00 DZIECI- Jazgarzew

9:15 + Jakuba Kucharskiego 24 greg.

9.15 + Marzennę Chmielewską

18:00 + Henryka, Mariannę i Leszka Maciejewskich

19.30 + Teresę Bąk

Czwartek 31.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 25 greg.

18.00 + Stanisława i Leokadię Słowik

Piątek 1.04.2022 I Piątek nocna adoracja .WIECZR UWIELBIENIA 21.00

7.00 + Jakuba Kucharskiego 26 greg.

17.30 Droga Krzyżowa dla dzieci

18.00 + Henryka Kądrowskiego Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych oraz nocna adoracja

Sobota 2.04.2022 I Sobota

8.00 + Jakuba Kucharskiego 27 greg.  I   WINTENCJI KÓŁEK RÓŻAŃCOWYCH

18.00 + Tadeusza Soleckiego w X rocz. śm.

Niedziela 3.04.2022 Po Mszy o 9:15 GORZKIE ŻALE I PROCESJA

7.30+ Franciszkę, Jana i Zdzisława Katana

8.00PĘCHERY : + Jakuba Kucharskiego 28 greg.

9.15+ Józefa, Marcjannę, Feliksa i Ryszarda Gołębiewskich oraz Helenę i Stanisława Ślasę

11.45 Za parafian oraz w III rocznicę urodzin Beniamina z prośbą o błogosławieństwo Boże.

18.00+ Mariannę i Stanisława Łasisz oraz Józefa Łaszisz

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela 20.03.2022 Po Mszy św o godz 9.15 spotkanie rodziców

Po mszy o godz. 11:45 spotkanie rodziców

16:30 V nauka przedmałżeńska

7.30 + Jakuba Kucharskiego 14 greg.

8.00 PĘCHERY : wolna

9.15 + Jerzego Karolak w 8 rocz. śm., Władysławę, Władysława Karolaków oraz Władysławę i Stanisława Kluczyńskich

11.45 Za parafian

18.00 + Józefa i Stanisławę, Annę i Jana Słowik oraz Jadwigę Gajewską RÓŻANIEC PO MSZY ŚW

Poniedziałek 21.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 15 greg.

18.00 + Józef Lachowski

Wtorek 22.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 16 greg.

18.00 + Hannę i Bogdana Witkowskich RÓŻANIEC PO MSZY ŚW

Środa 23.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 17 greg.

18.00 + Joannę Zarzycką RÓŻANIEC PO MSZY SW

Czwartek 24.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 18 greg.

18.00 + Leokadię Teresą Szajdziuk i Iwonę Dorotę Przyworską
RÓŻANIEC PO MSZY SW

Piątek 25.03.2022 Uroczystość Zwiastowania

Pańskiego 7.00 + Jakuba Kucharskiego 19 greg.

9.15 + Wandę i Jana Jężak oraz Teklę Putow

17.30 Droga Krzyżowa dla dzieci

18.00 + Mieczysław Kęciek

Po Mszy Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

Sobota 26.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 20 greg.

18.00 rozpoczęcie rekolekcji

1. + Helenę Mańk oraz Helenę i Tomasza Soleckich

2. + Andrzeja Bas w II rocz. śm, Barbarę Bas oraz Edwarda, Helenę, Czesława i Grzegorza Mardas

Niedziela 27.03.2022

7.30 + Jakuba Kucharskiego 21 greg.

8.00 PĘCHERY : wolna

9.15 + Tadeusza i Jarosława Bożęckich i zm. z rodz. Bożęckich
i Szczepańskich

11.45 Za parafian. Chrzest: Franciszek I Oliwier

16.30 + Zdzisława Dudek

18.00 + Mariannę i Bolesława Sałach, Rozalię i Jana Arak
oraz Mariusza Świercz

 

Niedziela 13.03.2022 Po Mszy o 9:15 Gorzkie Żale i spotkanie dla bierzmowanych

16:30 IV nauka przedmałżeńska

7.30 + Jakuba Kucharskiego 7 greg.

8.00 PĘCHERY : + Krystynę Borowską

9.15 + Annę, Józefa Rosłon oraz zm. z cr. Rosłon i Kaplińskich
Po Mszy nabożeństwo Gorzkich Żali

11.45 Za parafian

18.00 + Henrykę i Józefa Dębińskich. RÓŻANIEC PO MSZY SW

Poniedziałek 14.03.2022

7.00+ Jakuba Kucharskiego 8 greg.

18.00+ Władysław w 15 rocz. śm. i Janina w 5 rocz. śm. Ziółkowscy

Wtorek 15.03.2022

7.00+ Jakuba Kucharskiego 9 greg.

7.00+ Czesławę Zaręba w 29 rocznicę śmierci

18.00 + Ewa Jadwiga Waluk RÓŻANIEC PO MSZY SW

Środa 16.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 10 greg.

18.00 + Kuba Kucharski o życie wieczne RÓŻANIEC PO MSZY SW

Czwartek 17.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 11 greg.

18.00 + Józefa Łyżwę RÓŻANIEC PO MSZY SW

Piątek 18.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 12 greg.

17:30 Droga Krzyżowa dla dzieci

18.00 + Jadwiga Jakubowska

Po Mszy Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

Sobota 19.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 13 greg.

18.00 + Antoniego Popiel w VIII rocz. śm. i Pelagi Popiel RÓŻANIEC PO MSZY SW

IIINiedziela WIELKIEGO  20.0POSTU 3.2022

Po Mszy św o godz 9.15 spotkanie rodziców

Po mszy o godz. 11:45 spotkanie rodziców

16:30 V nauka przedmałżeńska

7.30 + Jakuba Kucharskiego 14 greg.

8.00 PĘCHERY : wolna

9.15 + Jerzego w 8 rocz. śm., Władysławę, Władysława Karolaków
oraz Władysławę i Stanisława Kluczyńskich

11.45 Za parafian

18.00 + Józefa i Stanisławę, Annę i Jana Słowik oraz Jadwigę Gajewską RÓŻANIEC PO MSZY SW

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Niedziela 06.03.2022  Po Mszy o 9:15 Procesja Eucharystyczna i Gorzkie Żale

16:30 III nauka przedmałżeńska

7.30 + Marię Świetlik w XII rocz. śm. i Leonarda Świetlika

8.00 PĘCHERY : WOLNA

9.15 + Janina, Leona, Grzegorza, Ryszarda i Jerzego Jakubowskich
oraz Mariannę i Andrzeja Mierzwińskich

11.45 Za parafian

18.00 + Wandę i Stanisława Dudek oraz zm. z cr. Dudek

Poniedziałek 07.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 1 greg.

18.00 + Krzysztofa Lenarczyk w dniu urodzin z modlitwą o życie wieczne.

Wtorek 08.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 2 greg.

18.00 + Urszulę Dworzecką

Środa 09.03.2022 

7.00 + Jakuba Kucharskiego 3 greg.

17.00 Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach

18.00 + Za zmarłych poleconych w Wypominkach

Czwartek 10.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 4 greg.

18.00 + Zofię Mitelską

Piątek 11.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 5 greg.

17:30 Droga Krzyżowa dla dzieci

18.00 + Anna Dębowska

Po Mszy Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

Sobota 12.03.2022

7.00 + Jakuba Kucharskiego 6 greg.

10.30 Msza święta i Sakr. Chrztu Adama Piotra Szczepańskiego

18.00 + Annę Przepiórkowską

Niedziela 13.03.2022 Po Mszy św o godz 9.15 spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem

16:30 IV nauka przedmałżeńska

7.30 + Jakuba Kucharskiego 7 greg.

8.00 PĘCHERY : + Krystynę Borowską

9.15 + Annę, Józefa Rosłon oraz zm. z cr. Rosłon i Kaplińskich

11.45 Za parafian

18.00 + Henrykę i Józefa Dębińskich